Instagram Kapanan Hesabı Açma - entakipci.com

Instagram profillerinin kapanması, günümüzde çok yaygın hale geldi. Instagram'da telif, taklit gibi kurallara aykırı durumlar yada şahısların kasıtlı olarak Instagram algoritmalarını aldatarak profilinizi kapatması söz konusu olabilir.

Kapanan hesabınızı açmak için doğru adrestesiniz. Instagram üzerinde kapanan profilleri açma konusunda uzmanlaşan bir ekibimiz bulunmakta ve uygun fiyata birkaç saat içerisinde kapanan hesabınızı açmaktayız.

Instagram hesabınız kapatıldığında, çoğu zaman Instagram destek sistemine form göndermek, kimlik ile çekilmiş fotoğraflar yeterli olmaz. Her yolu denediniz ve hesabınızı açamıyor musunuz ? Bırakın biz yapalım. 

Güvenilir ekibimiz, sizden şifre talep etmeden, yalnızca kullanıcı adınızı talep eder ve saatler içerisinde profilinizi eskisi gibi çalışır hale getirir. 

Instagram hesabı kapatma

Eğer firmanızın ünvanını, profilini itibarsızlaştırma, sosyal medya Instagram üzerinde kullanıcılara yanlış bilgiler vererek onları yanıltma, müşteri ve potansiyel müşteri kaybetmenize neden olan bir profille karşılaşırsanız, bu profili kapatmak için doğru yerdesiniz.

Aynı şekilde illegal olan kişi hak ve özgürlüklerini kısıtlayan, itibarsızlaştıran, sizi tehtid eden paylaşımlarda bulunan profilleri de kapatabiliriz. 

Instagram Mavi Tik - Doğrulama Satın Al

Instagram, Facebook, Snapchat, Tiktok üzerinde doğrulama yani mavi tik almayı hakettiğinizi düşünüyorsanız, ancak yeterli kaynaklara sahip olmadığınızı yada Instagram ayarlar kısmında talep ettiğiniz doğrulama isteğinize geri dönüş alamıyorsanız, size yardımcı olmak isteriz.